2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 40 м (4 інфрачервоні + 4 білі світлодіоди); віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); мережевий порт, підтримка точки доступу AP; підтримка виявлення / відстеження людської фігури; протоколи обміну даних ONVIF; можливість підключення через WEB-інтерфейс; запис відео на карту micro SD (до 128 Гб); живлення 12В/0.45А, блок живлення у комплекті DC12В/2A; клас захисту IP66; пластиковий корпус; робоча температура -20°C~+55°C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 720 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 802 ₴




