3Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi; об’єктив f=3.6 мм; матриця 1/2.7" CMOS; мін. освітлення 0.1 Люкс; відеокодек H.265; вбудований мікрофон та розмовний динамік; підтримка виявлення руху, захоплення об’єкта; механічний ІЧ-фільтр; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); порт Ethernet RJ45 10/100M; протоколи обміну даних: TCP/IP, RTSP, ONVIF; живлення DC 12V/2A; запис за детекцією на microSD карту (до 128 Гб); пластиковий корпус; робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Розміри | 160 / 100 / 175 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 258 ₴


