
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-3192DI f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00091)
1 179 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00091
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
2Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi; роздільна здатність запису 1080P; об’єктив f=3.6 мм; відеокодек H.264; протоколи обміну даних: TCP/IP, RTSP, Onvif; ІЧ-підсвічування до 20 м + 2 світлодіоди з білим світлом до 20 м; вбудований мікрофон та розмовний динамік; механічний ІЧ-фільтр; простий віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CareCam Pro); запис за детекцією руху на карту micro SD (до 64 Гб); живлення 12В/0.8 А, блок живлення 12V/2A у комплекті; робоча температура 0 °С - +55 °С; пластиковий корпус; клас захисту IP55; габаритні розміри 125 / 125 / 110 мм, вага 210 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 210 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 125 / 125 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 179 ₴



