2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P/25 fps на карту пам'яті Micro SD до 128 Гб (карта не входить до комплекту); кут огляду 110°; ІЧ-підсвічування 5 м; вбудований PIR-датчик руху; двостороннє аудіо високої якості; P2P хмарний сервіс; push-сповіщення на iOS, Android (UBox); запис/відправлення push-повідомлень щодо детекції руху; живлення через роз'єм micro USB (5 В) або автономне живлення від 4-х акумуляторів 18650 Li-ion, які йдуть у комплекті (автономна робота до 3-4 місяців; підзарядка акумуляторів: micro USB 5 В або зарядний пристрій); споживання 300 мА у режимі очікування, 250 мА у робочому режимі; ступінь захисту IP66; пластиковий корпус ABS; робоча температура: -20 °C~55 °C; 110 / 50 / 60 мм; 350 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 350 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В, Літієва батарея 18650 – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | UBox |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 110 / 50 / 60 мм |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 183 ₴





