2Mp WiFi IP-відеокамера з підтримкою запису 1080P/25 fps на картку Micro SD до 64 Гб (карта не входить до комплекту). ІЧ-підсвічування 10 метрів, кут огляду 100 °, вбудований датчик руху PIR з виявленням руху, двостороннє аудіо високої якості, робота з мережами Wi-Fi 2.4GHz, безкоштовний P2P хмарний сервіс, push-повідомлення на iOS, Android (iCSee). Запис/відправлення push-повідомлень щодо детекції руху. Живлення через вхід micro USB (5 В) або автономне живлення від 2-х акумуляторів 18650 Li-ion, які йдуть в комплекті (автономна робота до 4 місяців, підзарядка акумуляторів: micro USB 5 В або зарядний пристрій), Споживання 300 мА. Ступінь захисту IP66; робоча температура: -10 ° C ~ +50 ° C. Вага 550 грам. Комплектація: IP Wi-Fi відеокамера, кронштейн (магнітний), силіконовий чохол, два акумулятори 18650 Li-ion, кабель USB-microUSB, інструкція, монтажний набір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 550 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 5 В, Літієва акумуляторна батарея 18650 – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | iCSee |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴




