1Mp внутрішня купольна відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 20 м (36 світлодіодів); матриця 1/4" HD-CVI (720P) / AHD (720P) / TVI (720P) / CVBS (960H); варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм; чутливість 0.1 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC12V/400mA; ступінь захисту IP33; матеріал корпусу пластик; габаритні розміри Ø 125 / 105 мм; колір білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В / 400 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP33 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Робоча вологість | До 85% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | Ø 125 / 105 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 873 ₴




