1Mp вулична вологозахищена купольна відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/4" HD-CVI (720P) / AHD (720P) / TVI (720P) / CVBS (960H); об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.1 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC12V/450mA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; колір білий; габаритні розміри 180 / 70 / 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Робоча вологість | До 95% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 1 Мп |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Розміри | 180 / 70 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 882 ₴




