4 Мп IP-відеокамера; матриця 1/3" CMOS; відеокомпресія: Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG; об'єктив: f=2.8 мм; чутливість: 0.005 Люкс/ F1.6, 0 Люкс з ІЧ; запис: 2592x1520, 704x576 - 25 к/с; аудіо: вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; вбудований слот для MicroSD карт (до 256 Gb); вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR, HLC, BLC, день/ніч (ICR); ІЧ-підсвічування до 30 м; DC 12 В / PoE; IP67; розміри Ø 94.6 / 82.8 мм, вага 460 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 460 г г |
| Відеокодек | Smart H.265 / H.265 + / H.265 / Smart H.264 / H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 298 ₴





