5 Мп IP-відеокамера; матриця 1/2.5" CMOS; стиснення: H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264; моторизований об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 101°); чутливість: 0.036 Люкс (колір), 0 Люкс з ІЧ; запис: 5Mp 2592x1944, 4 Mp 2592x1520, 2K 2560х1440; вбудований мікрофон; вбудований слот для MicroSD карт (до 128 Gb); вбудовані функції інтелектуальної аналітики; підтримка P2P; функції: WDR 120dB, 3D-DNR, BLC, HLC; ІЧ-підсвічування до 20 м; DC 12 В / PoE; IP67; розміри Ø 94.6 / 82.8 мм, вага 460 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Класифікація цілей, Підрахунок цілей, Скупчення людей |
| Вес | 460 г г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | 95% |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.036 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 220 ₴




