2Mp вулична циліндрична IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; H.264+; об'єктив f=3.6 мм; кут огляду 110°; ІЧ-підсвічування 20 м; вбудований мікрофон та розмовний динамік; механічний ІЧ-фільтр; порт Ethernet RJ45 10/100M; протоколи обміну даних: TCP/IP; запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); віддалений моніторинг на смартфонах IOS та Android (застосунок TuyaSmart); живлення DC 12 В/350 мА, блок живлення у комплекті DC 12 В/2 А; ступінь захисту IP66; робоча температура -20 °С ~ +55 °С; металевий корпус; габаритні розміри 180 / 70 / 70 мм; вага 380 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Вес | 380 г г |
| Відеокодек | H.264+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 110° |
| Материал корпуса | Металл |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон, Фотографії на e-mail |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 180 / 70 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Спрацювання за подією | За тривогою, За часом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 106 ₴




