2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 40 м (42 світлодіоди); матриця 1/2.8" IMX307LQR+NVP2441H Starlight; варіофокальний об'єктив f=2.8-12 мм (3Мp); роздільна здатність Full HD 1080p (1920x1080); чутливість 0.0001 люкс / F1.2 (день), 0 люкс з ІЧ; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; живлення DC 12 В / 500 мA; ступінь захисту IP66; антивандальний металевий корпус; габаритні розміри 270 / 100 / 85 мм; колір корпусу графіт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Питание | DC 12 В / 450 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 270 / 100 / 85 мм |
| Світлочутливість | 0.0001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 821 ₴




