
Тепловізійна IP-відеокамера TVT TD-5433E1-VT(25/PE) Thermal 384*288 f=25mm Optical 5Mp f=16mm (77-00318)
120 496 ₴
- Нет в наличии
- Код: 77-00318
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
Тепловізійна циліндрична IP-камера з роздільною здатністю 5MP (2592*1944)@30fps і фокусною відстанню 16 мм; матриця 1/2.7" CMOS; тепловізор: роздільна здатність 384*288 пікселів, фокусна відстань 25 мм, розмір пікселя 17 мкм, спектральний діапазон 8-14 мкм, теплова чутливість NETD <50мк; діапазон вимірювання температури від –20°C до +150°C, точність вимірювання ±8°C; ІЧ-підсвічування до 100 м; чутливість 0.0125lux; відеокомпресія H.265/H.264; бітрейт 128Kbps-8Mbps; інтелектуальна відеоаналітика; світлова та звукова сигналізація; порт RJ45; аудіо: 1х аудіовхід, вбудований динамік; тривожний вхід/вихід 4/4; живлення DC12V/PoE, споживання 9 Вт; ступінь захисту IP66; розміри 278.3 / 100.2 / 88.7 мм; вага 1.18 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Захист периметра, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Интерфейсы | RJ45, RS485 |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 1.18 кг г |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 19.8° горизонтальний, 14.3° вертикальний |
| Кути огляду (Thermal) | 15°x11.2° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CR34D |
| Палітра | Black hot, Red iron, White hot |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Світлочутливість | 0.0125 Люкс |
| Серия | E |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Теплова чутливість (NETD) | < 50mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 4 / 4 |
| Фокусное расстояние | 16 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 120 496 ₴



