5Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/2.7″ CMOS; роздільна здатність 5Mp (2880*1620); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 110.5° горизонтальний, 57° вертикальний; ІЧ-підсвічування до 30 м; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; чутливість 0.007 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з ІЧ; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 5.5 Вт; 1 аудіовхід, вбудований мікрофон; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 94.6 / 82.8 мм; вага 0.46 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 460 г г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Протоколи | UDP, IPv4/v6, DHCP, NTP, RTSP, RTP, RTCP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, 802.1x, SNMP, UPnP, RTMP, HTTP(s) |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін), Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | <95% |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.0007 Люкс |
| Серия | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 571 ₴



