
IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9544S4L-C(D/PE/AW1) Black f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00381)
2 883 ₴
- Нет в наличии
- Код: 77-00381
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики; матриця 1/3″ CMOS; роздільна здатність 4Mp (2560*1440); фіксований об’єктив f=2.8 мм; кути огляду 96° горизонтальний, 53.7° вертикальний; LED-підсвічування до 20 м та ІЧ-підсвічування до 20 м; відеокомпресія H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264; чутливість 0.09 Люкс @F2.2, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням; мережа: RJ45 100M; ONVIF; живлення DC12V/PoE, споживання 5 Вт; вбудований мікрофон; ступінь захисту IP67; габаритні розміри Ø 94.6 / 82.8 мм; вага 0.42 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вес | 420 г г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Підтримка браузерів | IE 11 (потрібен плагін), Chrome 89.0+, Edge 89.0+, Firefox 87.0+, Safari 14.0+ |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.09 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 883 ₴

