5Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); матриця 1/2.8" CMOS; формати AHD/TVI/CVI/CVBS; об'єктив f=3.6 мм (3Mр); чутливість 0.001 Lux/F1.2 (день), 0.01 Lux/F1.2 з ІЧ; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66; матеріал корпусу метал; живлення DC12V/500mA; габаритні розміри 195 / 62 / 62 мм; колір корпусу чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1936) |
| Розміри | 195 / 62 / 62 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | MHD-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 438 ₴




