
IP PTZ-відеокамера з 4G 2Mp Light Vision VLC-9192WIAG f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00233)
3 480 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00233
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
2Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою 4G SIM-карти; запис 1920x1080@20ps; матриця 1/3" GK7102+GC2053; об’єктив 3.6 мм; кут повороту 0°~270°, нахилу 0°~80°; ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 20 м; чутливість колір: 0.1Lux/F1.2, ч/б: 0.01Lux/F1.2; відеокодек H.264; вбудований мікрофон та розмовний динамік; простий віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CamHipro); живлення 12 В/1 А; запис за детекцією на карту microSD (до 128 Гб); ступінь захисту IP66; робоча температура -20°C~+55°C; габаритні розміри 170 / 95 / 150 мм; вага 400 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Вес | 400 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 90° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CamHipro |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 170 / 95 / 150 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 480 ₴








