
IP PTZ-відеокамера з WiFi 3Mp Light Vision VLC-8230WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (75-00230)
1 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00230
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
3Mp вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц), з подвійним підсвічуванням ІЧ+LED; роздільна здатність запису 2304*1296 пікселів; об’єктив f=4 мм; матриця 1/2.9" CMOS; відеокодек H.264; ІЧ-підсвічування 20 м + LED-підсвічування 15 м; кут повороту 0-270°, кут нахилу 0-80°; вбудовані мікрофон і динамік, двостороннє аудіо високої якості; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок CareCamPro); запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини на карту micro SD (до 128 Гб); живлення DC 12V/1.2A; пластиковий корпус; ступінь захисту IP65; робоча температура -20°C~+60°C; розміри 150 / 155 / 100 мм; вага 365 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Вес | 365 г г |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 72° |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 150 / 155 / 100 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





