
IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 3Mp Light Vision VLC-9230IG(Solar) f=4mm, на акумуляторних батареях
4 113 ₴
- Нет в наличии
- Код: 75-00234
+380 (99) 343-34-55
- +380 (97) 341-26-42
3Mp автономна поворотна IP-відеокамера з підтримкою 4G, з сонячною панеллю та вбудованими акумуляторами 7800 мАг; матриця 1/2.8″ CMOS; роздільна здатність 3Mp (2304*1296); LED-підсвічування до 15 м, повнокольоровий нічний режим; відеокомпресія H.265/H.264; фіксований об’єктив f=4 мм; кути повороту/нахилу 270°/90°; керування через мобільний застосунок CareCamPro; стандарти бездротового зв’язку LTE, WCDMA, GSM; вбудований детектор руху із виявленням руху до 12 м; живлення: DC 5 В (роз'єм живлення USB Type-C), сонячна панель потужністю 7.5 Вт та 3 акумуляторні батареї типу 18650 ємністю 7800 мАг; вбудовані мікрофон і динамік; запис на microSD карту до 128 Гб або у хмарний сервіс; ступінь захисту IP65; робоча температура -10°C~+60°C; розміри 303 / 210 / 140 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Смарт трекінг |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Динамік | Да |
| Питание | Сонячна панель 7.5 Вт, 3 акумуляторні батареї 7800 мАг |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 90° |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Підтримка 4G | Да |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 303 / 210 / 140 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 113 ₴








