Панорамна 4Mp x2 IP-відеокамера з відеоаналітикою (розпізнавання облич, виявлення людей/транспортних засобів, вхід/вихід із зони, перетин умовної лінії); матриця 1/2.5″ CMOS x2; кут огляду горизонтальний 180°, вертикальний 65°; LED-підсвічування до 20 м, повнокольорове зображення; відеокомпресія H.265+/H.265/H.264+/H.264; роздільна здатність 2 x 4Mp (4096*1800); 0.005 Люкс день/ніч, 0.0005 Люкс ч/б, 0 Люкс з LED; об’єктив f=3.5 мм x2; мережа: RJ45 100M; ONVIF, SDK; живлення DC12V/PoE; вбудований мікрофон і динамік, 1 аудіовхід / 1 аудіовихід; 1 тривожний вхід / 1 вихід; запис на microSD карту (до 256 Гб); ступінь захисту IP67; габаритні розміри: 154 / 145 мм; вага 1.3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення транспортних засобів, Класифікація цілей, Розпізнавання облич |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Да |
| Аудіовходи | Да |
| Вес | 1.3 кг г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Панорамна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Матриця | 1/2.5" CMOS x2 |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, SSL/TLS, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Разрешение | 4 Мп x2 |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп x2 (4096x1800) |
| Розміри | Ø 154 / 145 мм |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серия | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF, SDK |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
| Фокусное расстояние | 3.5 + 3.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 268 ₴









