Вуличний прожекторний гучномовець, 20-10-5 Вт / 100 В + 8 Ом, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, алюмінієвий корпус, EN54-24 сертифікат. Матеріал корпусу алюміній; Потужність 5 / 10 / 20 Вт; Розміри 170 / 245 мм; Клас захисту IP66; Вага 1.9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг г |
| Вихідна потужність | 5-10-20 Вт Вт |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 170 / 245 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 721 ₴








