5-дюймовий. стельовий динамік з протипожежним корпусом, 6-3-1.5 Вт, 100 В, керамічний коннектор, термозапобіжник, вогнестійкий кабель, EN54-24 сертифікат. Діаметр вирізу Ø 175мм; розміри Ø 200 x 105мм; вага 0.9 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг г |
| Вихідна потужність | 1.5-3-6 Вт Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 110-14500 Гц |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 200 / 105 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 98 дБ |
| Тип пристрою | Гучномовець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴




